Blog : Ruvigo 32. Yarışma İpuçları | Grafik Arşiv ®
Ruvigo 32. Yarışma İpuçları

Ruvigo 32. Yarışma İpuçları

  • 04 Şubat 2020, 17:14
  • 0 Yorum Sayısı
  • 1945 Okunma Sayısı

Ruvigo 32. Yarışma İpuçları

Süre sınırı yok, tek kazanan var. Cevabı bulursan para ödülünü sen kazanırsın. Ruvigo 32. Yarışma İpuçları:  1-  Ünlü bir edebiyatçıdan ilham aldı.2- Onunla aynı adı taşıyan bir hükümdar vardır.3- Sağlık sorunları sebebiyle askerlik yapmadı.4- Bir felsefi akımın temsilcilerindendir. İpuçlarında bahsedilen kişi kimdir?

Ruvigo 32. Yarışma

Ruvigo belli aralıklarla, her seferinde sadece tek bir yarışmanın aktif olduğu bir bilgi yarışmasıdır.

1-  Ünlü bir edebiyatçıdan ilham aldı.

2- Onunla aynı adı taşıyan bir hükümdar vardır.

3- Sağlık sorunları sebebiyle askerlik yapmadı.

4- Bir felsefi akımın temsilcilerindendir. İpuçlarında bahsedilen kişi kimdir?

Yarışma Cevabı: Yarışma bittiğinde yayınlanacaktır.

Ruvigo Hakkında – Ruvigo 31. Yarışma

-Süre Sınırı Yok !Yarışmada herhangi bir süre sınırı yoktur. Ödül, yarışma başlangıcında Ruvigo tarafından belirlenen miktarla başlatılır.Yarışma sonlanana kadar ödül miktarı artmaya devam eder.

-Tek KazananYayınlanan tüm ipuçları tek bir cevabı işaret eder. Doğru olduğunu düşündüğünüz cevabı, uygulama içerisinde Ana ekranda bulunan cevap kutucuğuna girmelisiniz. Cevabınız doğru ise, yarışma tüm kullanıcılar için sonlanır ve ana ekranda bulunan cevap kutucuğuna erişilemez. Sizin ekranınızda ise yarışmayı kazandığınızı belirten bir “Tebrikler” ekranı açılır.

-Ücretsiz İpuçları
Yarışma başladığı zaman 4 ücretsiz ipucu tüm yarışmacılarımıza açık olarak yayınlanır. Bu 4 ücretsiz ipucunun haricinde, belli aralıklarla “Özel İpucu” yayınlanır. Dilerseniz sizi doğru cevaba yaklaştıracak olan Özel İpuçlarını satın alabilirsiniz.

-Haklarını Dilediğin Zaman Kullan
Yarışma başlangıcında tüm kullanıcılarımıza 2 cevap hakkı tanımlanır. Bu cevap haklarınız bittiğinde, menüden ulaşabileceğiniz “Market” ekranından yeni cevap hakları satın alabilirsiniz. Ayrıca yine Market ekranında “Özel İpucu Haklarını” ve “Cevap Haklarını” toplu olarak bulabilirsiniz, satın aldığınız hakları gelecek yarışmalarda da kullanabilirsiniz.

-Gerçek Para Ödülü
Ruvigo’da ödül gerçek para olarak ödeniyor. Kazanan kişiyle sisteme giriş yaptığı telefon numarası üzerinden temas kurarak gerekli şartları sağlamış olması durumunda, nakit Türk Lirası olarak ödenir.

-Detaylı Cevap Açıklaması
Yarışma bittiğinde ana ekranın alt kısmında doğru cevabın açıklandığı bir “Cevap Açıklaması” butonu bulunur. Buradan yarışmanın doğru cevabına ulaşabilirsiniz.
Yarışma bitiminden bir süre sonra, ayrıntılı cevap açıklaması bildirimi ile, cevabın detaylı açıklamasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca ödül miktarı ve kazanan kişinin izin vermesi durumunda adı-soyadı, yaşı bu alanda yayınlanır.

Önemli Hatırlatma

Uygulamayı indirmek için: Google Play

Ruvigo Eski Yarışmalar

Ruvigo 32. Yarışma 

Ruvigo 25. Yarışma 

Ruvigo 26. Yarışma 

 

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.

Etiketler:

0 YORUMLAR

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ